Megbízható, biztos hátterű gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

 TERVEZŐ MÉRNÖK

(HF 8-6324)

munkakörbe

Vas megyébe.

Feladat:

  • Egyedi célgépek tervezése,
  • Fejlesztési projektben való részvétel,
  • 3D modellezés,
  • A felmerülő beavatkozások elvégzése a gyártási fázisban.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • Fémtechnológia, fémmegmunkálás területen szerzett tapasztalat,
  • CAD tervezőszoftver ismeret.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Vas megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 8-6324-es” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése