www.cvonline.hu

Tervező mérnök (Fogaskerék)

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Pozíció leírása:

Fogaskerék 3D-s tervezése;
Részvétel projektfeladatokban, ezek koordinálásában;
Dokumentációk elkészítése, folyamatos karbantartása;
2D műhelyrajzok készítése, kezelése;
Termelési mérnöki csapat támogatása.

Követelmények:

Műszaki diploma (preferált: gépészmérnöki) , de ezt releváns tapasztalat kiváltja!!!
A legfontosabb a releváns tapasztalat!

Előny:

Diploma
Nyelvtudás (angol v. német)

Munkavégzés helye:

Tatabánya régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-02-59, +36 34/480-380}

Értékelt kvalitások

Előny:

Diploma

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási rendszer, a pályázó igényeinek megfelelően!