www.cvonline.hu

Tervező mérnök – Konstruktőr (ID: 24705 BR)

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több, mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több, mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!
A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.
Légy te is a Continental tagja a makói telephelyünkön!

Feladatai:

  • Gépek, készülékek koncepciójának kidolgozása
  • Speciális eszközök tervezése
  • Gyártási rajzok készítése
  • A megtervezett gépek gyártásának műszaki támogatása
  • A tervezési folyamatban a specifikációk és tervek nyomon követése
  • Műszaki dokumentációk és műszaki rajz készítése (2D, 3D)
  • Társosztályokkal való aktív kapcsolattartás
  • Termelés munkájának támogatása

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Pro-E 5.0 vagy Catia ismerete elvárás
  • Német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvismeret
  • Géptervezésben szerzett gyakorlat
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés, felhasználó központú gondolkodás

Előny:

  • 2D és 3D tervezői rendszerek ismerete
  • Műanyag fröccsöntési technológiában szerzett tapasztalat
  • CATIA Generative shape design ismerete

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat a Jelentkezés gombra kattintva.
Pozíció száma: 24705 BR

Kontakt személy: Vancsik Éva, HR Manager
ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft.  Székhely: 6900 Makó, Rákosi út 3.

Link megjelenítése I Link megjelenítése I Link megjelenítése

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német