www.cvonline.hu

Tervező grafikus

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Szakértői feladatokat ellátó gazdasági társaság

keres

A leendő munkatárs kiemelt feladatai:

  • Grafikai munkák: arculati elemek kialakítása, fejlesztése , nyomdai kiadványok, szórólapok, hirdetések, plakátok, kreatív POS, stb. munkák grafikai tervezése és kivitelezése
  • programfüzetek, kiadványok, háttéranyagok szerkesztésében való közreműködés
  • a társaság által működtetett portálok, bannerek, illetve a társaság saját portáljának tartalmi grafikai tervezése és kivitelezése, webdesign
  • régi kiadványok reprintjének elkészítése
  • kreatív tervezés

A leendő munkatárssal szemben támasztott követelmények:

  • felsőfokú grafikusi végzettség
  • minimum 2-3 éves, munkatapasztalat
  • referencia bemutatása
  • Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign/CorelDraw, QuarkXpress
  • tipográfiai ismeretek
  • mai grafikai trendek ismerete
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • jó kapcsolatteremtő készség;
  • kreativitás, proaktivitás;
  • jó szervező- és problémamegoldó készség;
  • önállóság;
  • részletek iránti igényesség;
  • képesség több feladat egyidejű szervezésére
  • folyamatos önképzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • webdesign tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete
  • Prezi ismerete
  • építészet iránti érdeklődés
  • animációs technikák ismerete
  • HTML5, XHTML, Javascript ismerete, videószerkesztésben való jártasság, 3D modellező szofver ismerete

Napi munkaidő: teljes munkaidő

Határozatlan idejű munkaszerződés

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő