www.cvonline.hu

Tervező-gépészmérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Rendelkezel néhány éves tapasztalattal gépgyártás területen? Szívesen tervezel gépeket és szerszámokat? Szeretnél szakmailag fejlődni egy olyan cégnél, mely a legújabb technológiákat alkalmazza? Jelentkezz partnercégünkhöz még ma

TERVEZŐ-GÉPÉSZMÉRNÖK

pozícióba.

Feladatkörök:

·       Egyedi célgépek, robotcellák és mérő berendezések gépészeti tervezése

·       Dokumentációk elkészítése

·       Esetenként külföldi szakmai utak vállalása

Elvárások, képességek:

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Minimum 2-5 éves szakmai tapasztalat 3D-s géptervezés területén (Inventor, SolidWorks, Autocad)
  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Szakmai elhivatottság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok
  • Önállóság és kreatív környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú perspektíva egy dinamikusan fejlődő cégnél

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési csapat

Munkavégzés helye:

·       Veszprém megye észak-kelet része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés