www.cvonline.hu

Tervező- / Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 549 napja lejárt

A MedRes egyfolyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektrosebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a gyógyulók műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

A Medres Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Munkakör részletezése, feladatok:

  • A vevők követelményeknek specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása
  • Termékek kifejlesztésének megvalósíthatósági elemzése
  • Orvostechnikai eszközök konstrukciós tervezése
  • Termék dokumentációk elkészítése, változás kezelése, a termékfejlesztésre vonatkozó minőségirányítási feladatok ellátása
  • Beszállítók felkutatása, kontrollálásának támogatása
  • Gyártási technológiák, folyamatok fejlesztésének támogatása
  • Gyártási tevékenységek támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, elsősorban gépészmérnök területen
  • Minimum 5 év tapasztalat gépészmérnöki tervezői területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Általános célú és mérnöki szoftverek alapos ismerete, pl. MS Office, CAD
  • Elemző gondolkodás és építő megközelítés
  • Jó kommunikációs készségek és proaktív személyiség

Előnyök:

  • Európai orvostechnikai normatíva és USA szabályozás ismerete
  • Orvostechnikai eszközök tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SolidWorks 3D tervező szoftverben való jártasság
  • Külföldi projektek során szerzett tapasztalat vagy külföldi környezetben végzett munka
  • Projektvezetési tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Változatos, innovatív feladatok
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi környezet

Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő