www.cvonline.hu

Tervező-fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 903 napja lejárt

Orvosi műszerekkel foglalkozó debreceni kisvállalkozás keres felvételre

tervező-fejlesztő mérnök

 munkatársat főállású munkakörbe.

Elvárások:

  • műszaki mérnöki végzettség
  • stabil műszaki rajzolási ismeretek megléte
  • MS Office, AutoCAD és Inventor programok legalább alapszintű felhasználói ismerete

Előnyt jelent a műszaki dokumentációs rendszer készítésében való jártasság.

Jelentkezni kizárólag e-mailben, fényképes önéletrajzzal és bizonyítványok csatolásával lehetséges az alábbi e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő