www.cvonline.hu

Tervező és szerkesztő

  • A hirdetés 1279 napja lejárt

A PEKA BAU 2000 Kft. új munkatársakat keres állandó tervezői és szerkesztői pozícióba, a Miskolci irodájába.

Elvárások:

  • Archicad program haladó szintű ismerete (2D, 3D)
  • Microsoft MS Office programok ismerete (Microsoft Excel, Word)
  • Képszerkesztő programok ismerete (pl.: Photoshop, Gimpshop, stb.)
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Építész vagy építőmérnök végzettség
  • Kreatívitás

Előnyök:

  • Látványtervező programok ismerete (pl.: ArtLantis, Cinema 4D, 3D Studio stb.)
  • Autodesk programok ismerete (pl.: AutoCad)
  • Költségvetési program ismerete, költségvetések készítésében való gyakorlat
  • Műszaki ismeretek haladó szinten
  • Szakmai gyakorlat

Munkakör:

Olyan személyek jelentkezését várjuk, akik szívesen vesznek részt komplex építészeti, tervezési folyamatokban.

Feladatok:

  • Felmérések, kézi manuálék készítése
  • Felmérési bontási tervek készítése
  • Tervdokumentációk készítése engedélyezési és kiviteli terv szinten (tervezés és rajzolás)
  • Kapcsolattartás szakági tervezőkkel, megbízókkal
  • Egyeztetések, munkákhoz kapcsolódó ügyintézések

Lehetőségek:

  • Innovatív, fiatal csapattal való együttdolgozás
  • Tervezési és kivitelezési munkákban való komplex résztvétel
  • Gyors fejlődési lehetőségek
  • Állandó, bejelentett fix munkahely

Munka:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Munkakezdés: 2014. áprilistól
  • Munkavégzés helye: Miskolc belváros

 A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő