www.cvonline.hu

Tervező- és projektmérnök

  • Frissítve 2 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató nemzetközi vállalatcsoport részére keresünk agilis, utazni szerető mérnököt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termékek tervezése, szorosan együttműködve a külföldi fejlesztőközponttal;
Felelős lesz a termék gyártásba indításáig, ill. támogatnia kell a termelést mérnöki oldalról;
Gyárthatósági vizsgálatok készítése;
Gyártási dokumentációk elkészítése, frissítése;
Új termékek bevezetési folyamatának koordinálása;
Kapcsolattartás a beszállítókkal.

Követelmények:

Gépész tervezőmérnöki tapasztalat, min. 2 év
Mérnöki végzettség (gépészmérnök v. mechatronikai mérnök)
Aktív angol nyelvtudás (beszállítók, vevők miatt)
Utazási hajlandóság

Előny:

CATIA ismeret

Munkavégzés helye:

Fejér megye (Székesfehérvár)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria
Utazási, világlátási lehetőség
Felelősségteljes munkakör
A tervezés mellé projektes, szervezői feladatok is tartoznak, így nagyon sokrétű, érdekes a feladatkör.

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Székesfehérvár
Kukorica vetőmag értékesítési szakember (Referenciaszám: PJ5077)

Pannonjob Kft.

Svájci székhelyű, innovatív fejlesztéseket és t...
Magyarország

Szervíz mérnök (Referenciaszám: PJ4845)

Székesfehérvári nagy múltú partnercégünkhöz ker...
Fejér

FÉMMEGMUNKÁLÓ GÉPEKET KEZELŐ OPERÁTOR

Musashi Hungary Kft.

  Az Ercsiben található, japántulajdonban lév...
Fejér