www.cvonline.hu

Tervező- és projektmérnök

  • A hirdetés 107 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató nemzetközi vállalatcsoport részére keresünk agilis, utazni szerető mérnököt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termékek tervezése, szorosan együttműködve a külföldi fejlesztőközponttal;
Felelős lesz a termék gyártásba indításáig, ill. támogatnia kell a termelést mérnöki oldalról;
Gyárthatósági vizsgálatok készítése;
Gyártási dokumentációk elkészítése, frissítése;
Új termékek bevezetési folyamatának koordinálása;
Kapcsolattartás a beszállítókkal.

Követelmények:

Gépész tervezőmérnöki tapasztalat, min. 2 év
Mérnöki végzettség (gépészmérnök v. mechatronikai mérnök)
Aktív angol nyelvtudás (beszállítók, vevők miatt)
Utazási hajlandóság

Előny:

CATIA ismeret

Munkavégzés helye:

Fejér megye (Székesfehérvár)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria
Utazási, világlátási lehetőség
Felelősségteljes munkakör
A tervezés mellé projektes, szervezői feladatok is tartoznak, így nagyon sokrétű, érdekes a feladatkör.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Méréstechnikus

Work Force Kft.

Nemzetközi, autóipar területén működő, fém alka...
Fejér

Műszaki specialista Budapest

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgoz...
Magyarország

Gyártósori operátor (Rácalmás)

Munkát keres? Van gyártásban szerzett tapasztal...
Fejér