www.cvonline.hu

Tervező-elemző

  • A hirdetés 832 napja lejárt

Feladatai:

  • Részvétel az Igazgatóság generikus kutatás-fejlesztési projektjeinek tervezésében és irányításában;
  • Generikus kutatás-fejlesztési projektek költségtervének elkészítése, folyamatos nyomon követése, azok nyilvántartása;
  • A projekt költségek terv- és tényadatainak összehasonlítása; eltérés esetén döntést elősegítő javaslattétel;
  • A Generikus Kutatás-fejlesztési Igazgatóság éves költségtervének és beruházási tervének elkészítése;
  • Negyedéves pénzügyi előrejelzések készítése, azok kiértékelése;
  • Tevékenységhez kapcsolódó adatbázisok adatainak naprakészen tartása;
  • Kimutatások, jelentések készítése.

Elvárás

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Magabiztos haladó szintű MS Office ismeretek;
  • Adatbázis kezelő szoftverek ismerete;
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség;
  • Analitikus gondolkodás, kiváló rendszerszemlélet.

Értékelt kvalitások

  • Angol –magyar szakfordítói végzettség, vagy felsőfokú angol nyelvtudás;
  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Erőforrás menedzsment szoftver ismerete.

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.
Helyek Debrecen
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol