www.cvonline.hu

Tervező-elemző (kontrolling)

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    controlling, stratégia, tervezés-elemzés

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • az elemzési célterületnek megfelelő üzleti modellek, analitikus nyilvántartások, adatbázis felépítési és elszámolás technikai elvek ismerete és koncepciójának továbbfejlesztése,
  • rendszeres és eseti jellegű feladatok banki kontrollertől elvárt, magas szinten való elvégzése saját adatelemzések alapján,
  • a felsővezetői, üzletági és üzleti rendszeres és ad-hoc elemzések elkészítése saját elemzések alapján,
  • a Bank rendszeres üzleti riportjaira vonatkozó riportolási koncepció karbantartása, új riportok integrálása az üzleti intelligencia rendszerbe,
  • statisztikai módszerek, szimulációk, what if analízis segítségével üzleti scenario-k készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség,
  • 2-3 éves pénzügyi/banki kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Power Point),
  • jó analizáló és szintetizáló képesség,
  • jó együttműködési és alkalmazkodási képesség

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem), közgazdasági

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes )

Előnyt jelent:

  • banki termékek, elszámolási elvek ismerete,
  • banki számlavezető rendszerek ismerete,
  • adatbázis kezelési ismeretek (bármilyen környezetben),
  • SQL programnyelvben való mélyebb jártasság

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő