www.cvonline.hu

Tervezési vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2017.03.10.
Hirdetés azonosító: 1094640

Környezettudatos szennyvíztechnikai megoldásokkal foglalkozó partnerünk budapesti irodájába keresünk Tervezési vezető munkatársat.

Feladatok:

- engedélyezési tervezési munkák elvégzése, elvégeztetése
- szakági tervezők felé a tervezett fő létesítmények leírásának elkészítése
- szakági tervezők felé a technológus tervezők alapadatai alapján pontos geometriájú létesítmény alapadat szolgáltatások elkészítése, figyelembe véve a beruházási és üzemeltetési költségeket.
- az engedélyes és kiviteli tervezés vezetése, szakmai irányítása
- az adott létesítmény elemhez szükséges berendezések, eszközök beszállítói felé ajánlatkérések műszaki tartalmi összeállítása
- ugyanazon berendezés, eszköz alternatív beszállítóinak felkutatása (import berendezések is)
- ártükör kielemzése, gazdaságossági számítások elvégzése
- beszerzési folyamatok tervezési oldalról történő támogatása
- szakági belső és külső tervezők szakmai koordinálása, belső egyeztetések vezetése
- munkaközi tervek zsűrizése tervező alvállalkozók felé
- munkaközi tervek bemutatása, elfogadtatása a Megrendelővel
- tenderdokumentációk feldolgozása, feladat kiosztás kollégák felé
- ajánlatkérések műszaki koncepciójának elkészítése, ajánlati tervek elkészítése
- tervezői művezetés, a kivitelezés során műszaki támogatás nyújtása
- létesítmény kezelési utasítás készítése
- átadási dokumentáció összeállításának felügyelete, ellenőrzése
- üzemeltetési feladatokhoz tervezői támogatás nyújtása
- tervezési szerződések előkészítése, ezen szerződésekben leírtak megkövetelése
- új tervező cégek felkutatása
- tervezési minőség biztosítási rendszer bevezetése, alkalmazása
- nagy tervező irodák alvállalkozójaként a vállalat megbízási rész határidőre való teljesítése

Elvárások:

- gépészmérnöki, építőmérnöki, műszaki mérnöki végzettség
- 5+ éves szakmai tapasztalat
- létesítmény építészetben szerzett tapasztalat (gépész, villamos, építészet ismeret)
- tervezési tapasztalat - AUTOCAD
- tervezői jogosultság előny
- szennyvíz, víztisztítás, biogáz területen szerzett tapasztalat előny
- folyékony ANGOL nyelvtudás
- vezetési tapasztalat
- projekt szemlélet és tapasztalat
- jó kommunikációs képesség
- önálló, precíz munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- nemzetközi projektek
- világszinten elismert technológiai fejlesztések
- saját autó, mobil, laptop

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján