www.cvonline.hu

Tervezési és elemzési munkatárs (Controlling területre)

  • A hirdetés 1360 napja lejárt

 Az OTP Bank Nyrt.

Tervezési és elemzési munkatárs

(Controlling területre)

munkakör betöltésére munkatársat keres

 Feladatok:

  • A bankcsoport hitelkockázati mutatóira vonatkozó rendszeres és eseti riportok készítése
  • A hitelkockázati mutatók számítási módszertanának meghatározása, karbantartása, dokumentálása és fejlesztése
  • Részvétel a controlling rendszerek kialakításában és üzemeltetésében
  • Részvétel a követeléskezelés specifikus bankcsoporttagok teljesítményének elemzésében

Követelmények:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • 0-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • kiemelkedő elemző és modellezési képességek,
  • strukturált gondolkodásmód,
  • MS Office eszközök magabiztos felhasználói ismerete,
  • képesség az önálló és a csapatmunkára,
  • SQL ismeret előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • Egyéb közép-kelet európai nyelv ismerete

Jelentkezési határidő: 2014. március 5.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson az alábbi linkre .

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő