www.cvonline.hu

Tervezési és controlling elemző

  • A hirdetés 727 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

  • Részvétel a felső vezetés részére készülő havi controlling és árazási riportok elkészítésében;
  • Közreműködés az OTP Csoport stratégiai és pénzügyi terveinek kialakításában;
  • Szakmai együttműködés az OTP Csoportba tartozó külföldi leánybankok pénzügyi és controlling szakterületeivel, vezetőivel;
  • Piaci elemzések, jövedelmezőségi számítások készítése,
  • Részvétel a csoportszintű controlling rendszer fejlesztésében.

Elvárások:

  • Szakirányú, mesterszakos felsőfokú végzettség (pénzügy, számvitel, controlling szak);
  • Szakmai angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban);
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete;
  • Banki-pénzügyi érdeklődés;
  • Strukturált gondolkodás;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Rugalmasság, önállóság, jó terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerismeret (IBM Cognos, SAP);
  • IFRS számviteli rendszer alapos ismerete;
  • Releváns munkatapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2015. március 16.

Kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű pályázati anyagát a Karrierportálunkon meghirdetett munkakörre, jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő