www.cvonline.hu

Tervezési és controlling elemző

  • A hirdetés 1042 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Részvétel a felső vezetés részére készülő havi controlling riportok elkészítésében
  • Közreműködés az OTP Csoport stratégiai és pénzügyi terveinek kialakításában
  • Szakmai együttműködés az OTP Csoportba tartozó külföldi leánybankok pénzügyi és controlling szakterületeivel, vezetőivel
  • Piaci elemzések, jövedelmezőségi számítások készítése
  • Részvétel a csoportszintű controlling rendszer fejlesztésében

Elvárások:

  • Szakirányú, mesterszakos végzettség (pénzügy, számvitel, controlling szak)
  • Szakmai angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Banki-pénzügyi érdeklődés
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • Rugalmasság, önállóság, jó terhelhetőség
  • Irodai programok (Excel, PowerPoint, Word) ismerete

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerismeret (IBM Cognos, SAP)
  • IFRS számviteli rendszer alapos ismerete
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet, nemzetközi karrierlehetőség
  • Fiatal, innovatív csapat

Jelentkezési határidő: 2014.04.28.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő