www.cvonline.hu

Tervezés és kontrolling szakember

  • A hirdetés 630 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Kontrolling területre keresünk munkatársat Tervezés és kontrolling szakember munkakörbe.

Feladatok:

  • részvétel a havi zárlati feladatokban
  • a bank controlling rendszereinek működtetése, fejlesztése
  • részvétel ügyfél-jövedelmezőségi adatbázis összeállításában
  • részvétel a konszolidációs körbe bevont leánycégek controlling adatbázisának összeállításában
  • részvétel a pénzügyi tervezésben, és előrejelzések készítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Minimum 2-3 éves nagyvállalati (preferáltan pénzintézetnél) területen szerzett kontrolling tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Erős IT affinitás, magas szintű adatbázis-kezelési ismeretek (Oracle/SQL)
  • Analitikus gondolkodás,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Terhelhetőség,
  • Rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol