www.cvonline.hu

Tervezés és kontrolling szakember

  • A hirdetés 962 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Tervezés és Kontrolling Főosztályra, Kontrolling Osztályra keresünk munkatársat Tervezés és kontrolling szakember munkakörbe.

Feladatok:

  • részvétel a havi zárlati feladatokban
  • a bank controlling rendszereinek működtetése
  • ügyfél-jövedelmezőségi adatbázis összeállítása
  • konszolidációs körbe bevont leánycégek controlling adatbázisának összeállítása
  • belső, valamint az anyavállalalati jelentések elkészítése
  • elemzések összeállítása
  • részvétel az pénzügyi a tervezésben, és előrejelzések készítésben

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Munkatapasztalat: min. 2 év controlling területen szerzett tapasztalat, banki gyakorlat és IFRS ismeret előnyt jelent
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeretek, adatbázis-kezelési ismeretek;
  • CASIR / SAS / Oracle ismerete előnyt jelent
  • Kiváló problémamegoldó képesség, precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség, rendszerszemlélet, önálló munkavégzés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő