www.cvonline.hu

TERÜLETVEZETŐ

  • A hirdetés 887 napja lejárt

A baunatali (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 4000 munkavállalót foglalkoztat 4 országban, 36 telephelyen. Elsősorban az autógyárak, illetve autóipari beszállítók számára nyújt logisztikai és raktározási szolgáltatást. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon, öt dunántúli településen. A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalatok összlétszáma mára már meghaladta az 1100 főt.

 A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. téti telephelyére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

A munkakört betöltő főbb feladatai:

  • A felelősségi körébe tartozó terület komplex irányítása
  • A logisztikai, anyagáramlási és munkavégzési folyamatok optimalizálása és a magas színvonalú kiszolgálás folyamatos biztosítása
  • Raktári készletek, egyéb anyagok-, eszközök állagmegóvásának folyamatos felügyelete
  • A területen dolgozók (41 fő) operatív irányítása és munkájuk szervezése
  • A létszám biztosítása és együttműködés a személyüggyel a kiválasztás során
  • A közvetlen irányítása alá tartozó munkavállalók oktatása, motiválása, fejlesztése
  • A társosztályokkal, üzleti partnerekkel történő hatékony együttműködés, kapcsolattartás
  • A terület terveinek kialakítása, a tervteljesülések és a meghatározott KPI-ok nyomon követése és jelentése a vezetők felé
  • Tűz-, munka- és környezetvédelmi előírások betartatása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy releváns végzettség
  • Minimum 4 éves termelésben, vagy logisztikában középvezetőként szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú (B2) német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és motivációs készség
  • Határozott és gyakorlatias, céltudatos egyéniség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Autóipari-, gyártó környezetben szerzett logisztikai és/vagy minőségügyi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi vállalati környezet
  • Kiváló fizetés és széleskörű juttatások
  • Jól szervezett és dinamikus munkakörnyezetet
  • Hosszú távú karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Tét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként dolgozni, emellett tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német