www.cvonline.hu

TERÜLETVEZETŐ

  • A hirdetés 919 napja lejárt

A baunatali (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 4000 munkavállalót foglalkoztat 4 országban, 36 telephelyen. Elsősorban az autógyárak, illetve autóipari beszállítók számára nyújt logisztikai és raktározási szolgáltatást. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon, öt dunántúli településen. A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalatok összlétszáma mára már meghaladta az 1100 főt.

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. egyik győri telephelyére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

A munkakört betöltő főbb feladatai:

  • A felelősségi körébe tartozó logisztikai terület komplex irányítása
  • A logisztikai és munkavégzési folyamatok optimalizálása és a magas színvonalú kiszolgálás biztosítása
  • A logisztikai csarnok területén dolgozók operatív irányítása és munkájuk szervezése
  • A létszám biztosítása és együttműködés a személyüggyel a kiválasztás során
  • A közvetlen irányítása alá tartozó munkavállalók motiválása, fejlesztése
  • A társosztályokkal, üzleti partnerekkel történő hatékony együttműködés, kapcsolattartás
  • A terület terveinek kialakítása, a tervteljesülések és a meghatározott KPI-ok nyomon követése és jelentése a vezetők felé
  • Tűz-, munka- és környezetvédelmi előírások betartatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 4 éves termelésben, vagy logisztikában középvezetőként szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú (B2) német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és motivációs készség
  • Határozott és gyakorlatias egyéniség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi vállalati környezet
  • Kiváló fizetés és széleskörű juttatások
  • Jól szervezett és dinamikus munkakörnyezetet
  • Hosszú távú karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként dolgozni, emellett tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi  email címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német