www.cvonline.hu

Területvezető manager

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1056681

Külföldi tulajdonban lévő gyártó Partnervállalatunk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • az adott terület munkavégzésének teljes körű szervezése, irányítása teljesítményének ellenőrzése,
  • termelési terv teljesítése: minőségi-, mennyiségi- és hatékonysági- mutatóknak megfelelve,
  • termelési tervtől való eltérések figyelése,
  • emberi és gépi erőforrások optimális beosztása, a maximális termelés hatékonyság elérésének érdekében,
  • a munkafolyamatok optimalizálása az átfutási idők és a költségek nyomon követése és csökkentése,
  • terv-tény elemzések készítése a termelési tevékenységről a szállítási határidő, kihozatal, hatékonyság és költségekre vonatkozva a termelési igazgató részére,
  • problémák, feladatok megoldására „team”-ek létrehozása, azokban aktív közreműködés,
  • az „5S” tevékenység szervezése,
  • szoros együttműködés a társrészlegekkel
  • munkavállalók szaktudásának szinten tartása és javaslatok tétele további oktatási programokról és tréningekről,
  • a munkavállalók szakmai és diszciplináris vezetése a gyártás során,
  • biztonsági, munka-, tűz és környezetvédelmi előírások betartatása.

Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • legalább 3-4 éves releváns vezetői tapasztalat gyártás területen,
  • aktív angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Excel),
  • jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó, motivációs készség,
  • dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság,
  • határozott, talpraesett, vezetői kompetenciákkal rendelkező személyiség.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.