Területvezető (forgácsolás) - Veszprém (Referenciaszám: FE-1660)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.09.
Hirdetés azonosító: 1074434

Feladatok:

  • A 60 fős forgácsoló terület tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatainak elvégzése a munkabiztonság, a termékminőség, a termelékenység, és a folyamatok figyelembevételével
  • A terület erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való gazdálkodás, a tervszámok és a megrendelési igények figyelembevételével
  • A termelési területen dolgozó csoportvezetők és fizikai dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Munkaerő tervezése, munkatársak kiválasztása, betanításának felügyelete
  • Munkatársak motiválása, teljesítményük értékelése
  • A minőségi elvárásoknak megfelelő termelés szavatolása (ISO/TS 16949), minőségi problémák megoldásában való kapcsolattartás
  • Beruházások és erőforrások tervezésében, megvalósításukban való közreműködés
  • A vállalati és az autóipari szabványok, módszerek és előírások betartásának ellenőrzése a területen
  • Jelentési kötelezettség a termelésvezetőnek

Elvárások:

  • Szakirányú, min. technikusi végzettség (gépésztechnikus), felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
  • Fémmegmunkálási eljárások, kiemelten a forgácsolási folyamatok és gépek ismerete, ebben szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Termelési területen legalább 2 év középvezetőként szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó és szervezőkészség

A munkáltató ajánlata:

  • Megbízható munkáltatói háttér
  • Családias munkahelyi légkör
  • Béren kívüli juttatások
  • Premizálás

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. fémmegmunkálással foglalkozó veszprémi Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes, szakmai önéletrajzá a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1660-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő