www.cvonline.hu

Területtervező

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.08.
Hirdetés azonosító: 840818

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Területtervező
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Termékcsoport szintű elemzések készítése, melyekkel alá lehet támasztani az optimális helyleosztást bolti szinten, amely támogatja a hatékony árufeltöltést és készletszintet.
- Együttműködés a beszerzéssel, a boltokkal és más kapcsolódó osztályokkal.
- Termékcsoport szintű alaprajzok készítése és karbantartása minden boltra.
- Bolti ad-hoc jellegű helyváltoztatási kérések és problémák kezelése.
Munkakör betöltésének feltételei: - Főiskolai vagy egyetemi végzettség kereskedelmi vagy gazdasági szakirányon
- Minimum 3 éves kiskereskedelmi tapasztalat
- Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)
- Angol nyelv középszintű ismerete
- Erős vásárlóközpontúság
- Képes helytálló és logikus következtetések levonására komplex és sokféle adatforrásból
- Kiváló elemző gondolkodás
- Piaci általános ismeretek
- Befolyásolás
- Kreativitás
- Önálló és magabiztos stílus
- Csapatmunka
Szükséges végzettség: Főiskola, Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozott