www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 382 napja lejárt

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő partnercégünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 3-5 fős csapat koordinálása;
  • Forgalmi tervek teljesítése;
  • Piaci részesedés növelése;
  • Részvétel az értékesítési stratégia kialakításában;
  • Külföldi ügyféllátogatás lebonyolítása;
  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése,
  • Marketingtevékenység tervezése és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív, folyékony spanyol nyelvtudás;
  • Legalább 3 év FMCG területén szerzett értékesítési és vezetési tapasztalat;
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat;
  • Kiváló tárgyalási és motivációs készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Dinamikus, fiatal csapat;
  • Multinacionális környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012