www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 440 napja lejárt

 A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

keres

területi vezetőt

víziközmű üzemeltetésre

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vízépítő/építőmérnöki illetve egyéb szakirányú végzettség
  • Víziközmű rendszerek üzemeltetésében való jártasság
  • Üzemeltetési és karbantartási tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Vezetői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

  • Víziközmű rendszerek üzemeltetési tevékenységének irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • Szakmai irányítás a műszaki fejlesztési, beruházási feladatokban
  • Kapcsolattartás ellátásért felelősökkel, partnerekkel
  • Felújítási és projekt munkák kivitelezésének, végrehajtásának előkészítése, irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • Az engedélyező és szakhatóságokkal való kapcsolattartás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felelős műszaki vezetői (MV-VZ) és/vagy műszaki ellenőri (ME-VZ) jogosultság

Fényképes szakmai önéletrajzát 2015. október 30-ig várjuk az alábbi e-mail címre.