www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Folyamatosan növekvő hálózatunk bővítéséhez, keresünk vezető kollégát.

Feladatok:

  • az új kollégák irányítása, betanítása, tudásuk fejlesztése
  • meetingek, prezentációk megtartása, illetve megszervezése
  • értékesítő munkatársak toborzása, kiválasztása

Részleg

Nyíregyházi Igazgatóság

Elvárás

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik:

  • Hivatásként tekintenek az értékesítésre,
  • Pozitív életszemlélettel rendelkeznek, dinamikusak,
  • Képesek teljesítményre ösztönözni,
  • Ügyfélkozpontúak
  • Jelentős jövedelemre törekszenek
  • Eros meggyőző erővel bírnak
  • Gyorsan, rugalmasan reagálnak a változó környezetre.

Amit nyújtunk

Vállalkozói támogatás
Központi személyes támogatás értékesítés és toborzás-kiválasztás területén
E-learninges oktatási rendszer
Modern technikai eszközökkel és technológiával támogatott értékesítés
Kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem
Saját vezetői karrierút felépítése
Vezetői szakmai és motivációs rendezvényeken való részvétel
Teljes körű termékpaletta: biztosítások, önkéntes nyugdíj-, illetve saját lakástakarék-pénztári termék

Helyek Nyíregyháza
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó