www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 682 napja lejárt

Folyamatosan növekvő értékesítési hálózatunk bővítéséhez, keresünk vezető kollégát.

Feladatok:

  • Az új kollégák irányítása, betanítása, tudásuk fejlesztése,
  • Meetingek, prezentációk megtartása, illetve megszervezése
  • Értékesítő munkatársak toborzása, kiválasztása

Részleg

Vitalitás Igazgatóság

Elvárás

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik:

  • Hivatása az értékesítés,
  • Pozitív életszemlélettel rendelkeznek, dinamikusak,
  • Szeretnek toborzás-kiválasztással foglalkozni és teljesítményre ösztönözni,
  • Komolyan veszik az ügyfeleiket és az ő igényeiket,
  • Tartósan magas jövedelemre törekednek,
  • Hisznek saját meggyőző erejükben,
  • Gyorsan, rugalmasan reagálnak a változó környezetre.

Amit nyújtunk

  • Vezetői kiemelt fix juttatás,
  • Prémium vezetői jutalék,
  • Havonta célprémium,
  • Karrierépítés.
Helyek Nagykálló
Mátészalka
Kisvárda
Nyíregyháza
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő