www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 724 napja lejárt

Cégünk meghatározó szerepet tölt be a lakás-takarékpénztári értékesítés területén. Folyamatosan növekvő hálózatunk bővítéséhez, keresünk vezető kollégát.

Feladatok:

  • az új kollégák irányítása, betanítása, tudásuk fejlesztése
  • meetingek, prezentációk megtartása, illetve megszervezése
  • értékesítő munkatársak toborzása, kiválasztása

Részleg

Vitalitás Igazgatóság

Elvárás

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik:

  • hivatása az értékesítés,
  • pozitív életszemlélettel rendelkeznek, dinamikusak,
  • szeretnek toborzás-kiválasztással foglalkozni és teljesítményre ösztönözni,
  • komolyan veszik az ügyfeleiket és az ő igényeiket,
  • tartósan, legalább havi 1 millió forint jövedelmet akarnak,
  • hisznek saját meggyőző erejükben,
  • gyorsan, rugalmasan reagálnak a változó környezetre.

Amit nyújtunk

Amit kínálunk:

vezetői kiemelt fix juttatás,
prémium vezetői jutalék,
havonta célprémium,
karrierépítés.

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó