www.cvonline.hu

Területi Vezető

  • A hirdetés 869 napja lejárt

Nemzetközi autómosó hálózat magyarországi leányvállalata az IMO Hungary Autómosó Kft

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás az autómosók üzemeltetőivel
  • Autómosók műszaki állapotának és szolgáltatási színvonalának folyamatos ellenőrzése
  • Üzemeltetési standardok oktatása, ellenőrzése, betartatása
  • A helyi raktárak készleteinek ellenőrzése, készletszintek optimalizálása
  • Az autómosók teljesítményeinek folyamatos követése, értékelése
  • A központi marketing tervek helyi szintű megvalósítása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
  • Legalább 3 éves középszintű vezetői gyakorlat
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Mobilitás, utazási hajlandóság, B. kategóriás jogosítvány
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség alkalmazotti státuszban
  • Stabil, biztos háttér több mint 20 éves múltra visszatekintő cégnél

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapesti központtal Magyarország teljes területe.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy bérigényét tartalmazó fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét küldje el részünkre az alábbi elérhetőségre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol