www.cvonline.hu

Területi Vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 820705

Magyar tulajdonú létesítménygazdálkodási vállalkozás munkatársat keres a következő pozícióra:

Feladatok:
  • kórházi szegmensben működő éttermeink működtetésének felügyelete;
  • üzleteink gazdaságos működtetésének biztosítása;
  • az üzletvezetők szakmai irányítása, felügyelete;
  • a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás;
  • az éttermek koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők;
  • az üzletek gazdaságossági és hatékonysági mutatóinak teljesítése;
  • a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése.
Elvárások:
  • szakirányú, legalább középfokú iskolai végzettség;
  • vezetői gyakorlat önkiszolgáló étteremben (referenciával);
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat;
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • nagyfokú lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés;
  • együttműködő képesség, csapatszellem;
  • gasztronómiai trendek ismerete;
  • jó kommunikációs készség;
  • kiváló vezetői kompetenciák;
  • B kategóriás jogosítvány.
Előny:
  • angol nyelvtudás;
  • közétkeztetésben szerzett tapasztalat;
  • éttermi szoftverek (Hostware, GP-soft) ismerete;
  • dietetikus végzettség;
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek;
  • versenyképes jövedelem;
  • jó munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Balatonfüred
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgymezőben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!