www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 1099 napja lejárt

Egy dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó magyar tulajdonú kereskedői cég bővülő szervezetébe az észak-keleti régióba

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • A vállalat széles élelmiszer portfóliójának értékesítése  az észak-keleti régióban
  • Az értékesítési csapat (2-3 fő) irányítása, fejlesztése
  • Üzleti tervek készítése, stratégiai elemzése;
  • Kapcsolattartás a helyi regionális láncokkal (pl. Coop)
  • A tervezett akciók folyamatos megvalósítása a régióban és annak rendszeres monitorozása a megadott paraméterek alapján;
  • Partner adatbázis karbantartása; új piaci lehetőségek feltárása, új vevők felkutatása,
  • A munkavégzés dokumentálása (a vállalat elvárásainak megfelelően);
  • Beszámolók készítése írásban és szóban a területen folyó akciókról a kereskedelmi csapat részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett területi vezetői gyakorlat
  • Üzleti/ stratégiai szemlélet, bizonyított eredményesség az eladásban
  • Jó kommunikációs- és kiváló tárgyalókészség;
  • Önállóság, problémamegoldó képesség;
  • Igénye van szakmai fejlődésre; képes arra, hogy több területen igazi szakértővé fejlessze magát;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)

Amit kínálunk:

  • Stabil közpévállalkozói háttér
  • Vállalati gépkocsi
  • Jó munkahelyi légkör
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő