www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 1376 napja lejárt

A Phylazonit egy 30 éve Magyarországon kifejlesztett, a maga nemében páratlan tápanyag-utánpótlási eszköz, mely a talajélet felpezsdítésével gazdaságos, környezettudatos és fenntartható termelést biztosít a mezőgazdasági vállalkozások számára. A Phylazonit talajoltó anyag értékesítésére a cég országos képviseleti hálózatát bővíti.

Feladatok:

  • Az árbevételek és az eredmények maximalizálása
  • Értékesítési stratégia előkészítése, megvalósítási folyamat kivitelezése
  • Tanácsadói csapat irányítás, fejlesztése, motiválása Időbeni Információáramlás biztosítása az adott terület és a vállalat központja között
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készségek
  • Jó szervezőkészségek

 Előny:

  • Agrár végzettség

Munkavégzés helye: Baranya, Tolna, Somogy, Vas, Zala megye

Jelentkezzen Ön is! Legyen egy dinamikusan fejlődő fiatalos csapat tagja! Részesüljön Ön is a sikerünkben!

További információ és jelentkezés az alábbi e-mail címen.

Helyek Zala
Vas
Somogy
Tolna
Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő