www.cvonline.hu

Területi vezető

  • A hirdetés 82 napja lejárt

Magyar tulajdonú, stabil hátterű reklámpiaci cég

Területi képviselőt keres

egyedi terjesztési pontokból álló lapterjesztési hálózatának fejlesztéséhez budapesti munkavégzéssel

Feladatok:
  • Hálózat építése, fejlesztése, új terjesztési pontok bekapcsolása a rendszerbe
  • Teljes felelősségvállalás és koordináció a szerződött területért
  • Kapcsolatfelvétel a potenciális terjesztési pontokkal
  • Új partnerek felkeresése, tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása, terjesztési pontok menedzselése
  • Üzletkötések adminisztrációja, heti riportok küldése
Elvárások:
  • Értékesítésben, hálózatépítésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség, határozott, agilis és megnyerő személyiség
  • Számlaképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • B kategóriás vezetői engedély
Előny:
  • Saját gépkocsi
  • Alternatív (nem Lapker) lapterjesztésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Fix megbízási díj + jutalék
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő