www.cvonline.hu

Területi vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1079958

Országos értékesítési hálózattal rendelkező cégünk munkatársakat keres Pest megyében
Feladatok:
  • A területhez tartozó értékesítést támogató kollégák munkájának irányítása, támogatása
  • Csapatával megvalósítja a kitűzött értékesítési célokat/stratégiát a saját területén
  • Felel az adott területen az értékesítési tervek megvalósításáért
  • Ellenőrzi, méri és értékeli a célok megvalósulását
  • Fejleszti a rábízott embereket és fenntartja a csapat motiváltságát
  • Biztosítja az időbeni információáramlást a területe és a vállalat központja között
  • Operatív vezetői feladatok ellátása
  • Az új kollegák kiválasztásában, a csapatba történő beillesztésükben való részvétel

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Rendelkezik saját autóval (térítés ellenében)
  • Minimum 1-2 év értékesítői csapat vezetésében szerzett gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel
  • Inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (Laptop, mobiltelefon)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Területi Vezető” jeligével, valamint bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre.
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Pest