www.cvonline.hu

Területi Vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1038365

Magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport takarítási üzletága munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Feladatok:

  • a minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása rugalmas munkaidőben (az egyes objektumok munkarendjéhez igazodó, akár hajnali, éjszakai, ill. hétvégi munkavégzéssel);
  • az épülettakarítási tevékenység szervezése, operatív irányítása budapesti, pest megyei létesítményekben.

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség;
  • 2-3 éves vezetői tapasztalat fizikai munkaerő terén;
  • jó problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság, dinamizmus;
  • önálló munkavégzés, magas fokú személyes hatékonyság;
  • szolgáltatói szemlélet;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetői gyakorlat.

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör;
  • nívós szervezeti kultúrájú csapat;
  • önálló, változatos feladatok;
  • hosszú távú, stabil munkahely;
  • munkavégzéshez szükséges gépkocsi, laptop, telefon

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a megadott e-mail címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió