www.cvonline.hu

Területi Vezető

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1018406

Létesítménygazdálkodási piacon működő, magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport munkatársat keres Csongrád megyei ingatlanok üzemeltetési feladatainak operatív irányítására az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • szakipari dolgozók munkájának irányítása, szakmai felügyelete
  • Árajánlatok készítése, szakmai kapcsolattartás megrendelővel
  • Pályázati anyagok, árajánlatok készítése
  • Kivitelezési tervek véleményezése, kivitelezési munkák ellenőrzése, műszaki átvétele
  • Anyagbeszállítás felügyelete
  • Alvállalkozók tendereztetése

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (elektromos, építész, gépész)
  • Felelős műszaki vezetői képzettséget előnyként értékeljük
  • Árajánlatok készítésében és műszaki munkák irányításában szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Professzionális szintű MS Excel tudás
  • Terc King program ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör
  • nívós szervezeti kultúrájú csapat
  • önálló feladatok

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát és a motivációs levelét a várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió
Csongrád