www.cvonline.hu

Területi vezető - vágás és ragasztás [ST-TCCSSM02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2014.05.21.
Hirdetés azonosító: 799602

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb gyártó cége, melynek magyarországi központjába keresünk új munkatársat.

Feladatok

- vágási és ragasztási terület vezetése
- területhez tartozó gépek és berendezések, valamint folyamatok kialakításában való részvétel
- a megfelelő mennyiségű humán erőforrás tervezése, koordinálása és motiválása
- KPI-ok és standardek kialakítása
- folyamatok fejlesztése
- területhez tartozó költségvetés kialakítása és kezelése
- TPM/WCM projektek vezetése

Elvárások

- felsőfokú végzettség (műszaki, villamosmérnöki, gépészmérnöki, egyéb mérnöki)
- 3-4 éves termelői környezetben megszerzett tapasztalat
- legalább 2 éves vezetői tapasztalat
- folyékony angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs és együttműködési készség
- nyitottság és hajlandóság az új ismeretek elsajátítására

Előny

- francia nyelvtudás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió