www.cvonline.hu

Területi vezető, üzletkötő

  • A hirdetés 1093 napja lejárt

Ital gyártó és forgalmazó cég

területi vezető, üzletkötő

munkatársakat keres

Budapest

és

Nyugat-Magyarországi régióban történő munkavégzésre

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, rendelés felvétel, folyamatos kapcsolattartás a hosszú távú együttműködés szellemében
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények magas szintű kielégítése;
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés;
  • Akciók, promóciók lebonyolítása.
  • Heti, havi jelentések precíz dokumentálása

Elvárások:

  • Ital nagykereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat vagy FMCG területen szerzett képviselői munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képesség,
  • Határozott, megbízható fellépés, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Előny: vendéglátós kapcsolat rendszer

Munkavégzés helye: Budapest vagy Nyugat- Magyarország területe

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Szeretnénk felhívni a figyelmedet a csalódás elkerülése végett, hogy csak olyan személy pályázati anyagát várjuk, akik minden szempontból megfelelnek az elvárásoknak!

Helyek Budapest
Pest
Vas
Zala
Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő