www.cvonline.hu

Területi vezető szaktanácsadó (Baranya és Tolna megye)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Területi vezető szaktanácsadó

Baranya és Tolna megye

A Bramac Kft. vezető szaktanácsadó munkatársat keres Baranya és Tolna megyei munkavégzéssel.

Fő feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása
  • Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése
  • Területi értékesítési tervszámok tervezése és teljesítése
  • Különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek)
  • Ügyféladatbázis naprakészen tartása
  • Jelentés a kereskedelmi vezető felé

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett ideálisan min. 5 év tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség
  • Magas munkabírás és stressz tűrő képesség
  • Szervezett, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás, kreatív, dinamikus személyiség

További előnyök:

  • Jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén
  • Építőipari termékek piacán szerzett szakmai háttér előnynek számít

Amit a cég kínál:

  • Stabil nemzetközi háttér, erős marketing támogatás
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat
  • Vonzó fizetési csomag és juttatások
  • Vállalati autó, laptop és mobiltelefon

Csak komoly, a fenti elvárásoknak megfelelő pályázók jelentkezését várjuk!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és referencia kontakt) 2016. december 18-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Baranya és Tolna megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Baranya, Tolna