www.cvonline.hu

Területi vezető kontroller (Szombathely)

  • A hirdetés 848 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság szervezete

 munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A területéhez tartozó ingatlanirodák tervezés és gazdálkodás koordinálása.
  • Az igazgatósági beszámoló rendszer területi iroda feladatainak ellátása, teljesítmény követelmények alakulásának ellenőrzése, elemzése. A gazdálkodás-irányítási rendszer (GIR), valamint a MÁV Térinformatikai Rendszer Ingatlangazdálkodási Modul (MTR-IGM) rendszer alkalmazása.
  • A területi ingatlaniroda üzleti tervjavaslatának kidolgozása, azok megvalósulásának havi, negyedéves értékelése, beszámolók, várható számítások, valamint időbeli elhatárolások készítése.
  • Rendszeres, naprakész adatszolgáltatásokkal, döntéselőkészítő anyagokkal támogatja a területi iroda vezetőjének munkáját.
  • A szakterületi stratégiai célok megvalósulását biztosító területi lehetőségek elemzése, ezekre intézkedési javaslat tétele, az elfogadott intézkedések végrehajtásának ellenőrzése.
  • A tervezés-módszertani, valamint a belső gazdálkodás rendszeréről szóló utasítások megfelelő adaptálása, részvétel ezek karbantartásában.
  • Elvégzi a beérkező szállítói számlák formai felülvizsgálatát, biztosítja a MÁV Gazdálkodás-irányítási rendszerében (GIR) való rögzítés feltételeit, kontírozza, és ellenőrzi a számlák ÁFA törvénynek való megfelelését. Kimenő, mért illetve átalánydíjas vízszolgáltatási teljesítmények számlázásához adatközlők készítése, egyeztetés a továbbszámlázásokkal kapcsolatban. Társasházi közös költségek, talajterhelési díjak, vízitársulati hozzájárulások nyilvántartása, megfizetés biztosítása.
  • Részt vesz az igazgatósági elszámolási rendszer kidolgozásában és működtetésében, új módszerek bevezetésére tesz javaslatot.

Követelmények:

  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (gazdasági)
  • 3-5 éves kontrolling, vagy gazdasági területen szerzett gyakorlat
  • munkakört érintő jogszabályok, előírások ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

A munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezési határidő: 2015. május 31.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő