Területi Vezető - kézi szerelde - Komárom - Esztergom megye környéke

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

Feladatkör:
A hatáskörébe tartozó terület felelős vezetője (400-500 fő). Ellenőrzi és irányítja a termelési szervezetben dolgozókat, technológiai előírások betartását és a munkahelyre előírt gyártás feladatok ellátását. Ellenőrzi a gyártás előfeltételeit; a gépek és a gyártáshoz szükséges eszközök üzemképes állapotát, a dokumentáció használatát, pótalkatrész nyilvántartás kezelését. Gondoskodik a gyártási akadályok elhárításáról. A termelés során felmerült problémákat összegyűjti és továbbítja a vezetés felé és/vagy megoldásukra javaslatot dolgoz ki. Feladata a minőségjavító és termelést bővítő szempontok figyelembevételével a gépek és a berendezések beszereztetése. A dolgozók motiválása és oktatása. A vezető felelős a képzések tervezésért; végrehajtásáért és felügyeletéért. A hozzá tartozó területen belül az általános adminisztrációs és vezetési feladatok ellátása. Felelős a terület költségvetéséért. Területére vonatkozó jelentések elkészítése. Felelős a területén a veszteségek kiküszöböléséért, rugalmas, megbízható, és könnyen kezelhető rendszerek kialakításáért. Felelős a hozzárendelt területen belül valamennyi TEOA eszköz bevezetéséért, koordinálásáért, annak folyamatos kiértékeléséért, a veszteségek csökkentése és a célok elérése érdekében. Erős és pozitív munkakapcsolatokat épít az összes funkcionális területtel vállalaton belül.

Végzettség:
Felsőfokú.

Szakmai tapasztalat:
3-5 év termelésvezetői tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Társalgási szintű angolnyelv-tudás. Magabiztos számítástechnikai ismeretek. Kimagasló kommunikációs képesség. Gyors és hatékony problémamegoldó; megoldás-orientált szemléletmód. Gyártásismeret.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Stabil hátterű, multinacionális nagyvállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr