www.cvonline.hu

Területi vezető (Kelet-Magyarország)

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.03.09.
Hirdetés azonosító: 1015690

Neves kelet-magyarországi élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünkhöz keresünk területi vezetői pozícióba ambiciózus jelöltet!

Feladatok:

- 6 fős területi képviselői csapat koordinálása, ellenőrzése, motiválása
- Több mint 300 üzletet tartalmazó hálózat (6 megye) ellátásának irányítása
- Értékesítési partnerhálózat bővítése
- Időszaki szerződések, megállapodások kötése
- Riportok kezelése, összeállítása

Elvárások:

- Hasonló területen szerzett kb. 10 éves szakmai tapasztalat
- Értékesítési képviselők vezetésében szerzett jártasság
- Kiváló kommunikációs és koordinációs készség
- B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési lehetőség
- Hosszú távú, biztos háttér
- Céges autó, laptop, mobiltelefon

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján