www.cvonline.hu

Területi Vezető Helyettes

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 810448

Nagy múltú és folyamatosan fejlődő, autóalkatrész kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk keres új munkatársat további fejlődésének támogatásához, a következő pozícióba:

Feladatok:
  • magyarországi területi értékesítő csapat operatív irányítása
  • kitűzött pénzügyi célok biztosítása
  • napi feladatok és értékesítési tervek felügyelete
  • kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás
  • értékesítési célok követése
  • riportálás a központi iroda felé
  • értékesítési tervek készítése
Elvárások:
  • legalább középfokú, preferáltan műszaki végzettség
  • területi képviselői, key account manager, egyéb kereskedelmi tapasztalat; B2B vagy B2C területen
  • alkatrész kereskedelmi, és/vagy műszaki értékesítési tapasztalat kiemelten fontos az állás betöltéséhez
  • haszon- és/vagy gépjárműipar ismerete
  • kiemelkedő MS Excel ismeretek (függvények, Pivot, egyéb kimutatások)
  • erős értékesítői véna, és határozott személyiség
  • logikus gondolkodás, erős numerikus készség.
Amit kínálunk:
  • Amit a vállalat kínál
  • versenyképes jövedelem;
  • feladattól függően céges gépjármű
  • stabil vállalati háttér
  • önálló munkavégzés lehetősége
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
MS Word formátumú, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.