www.cvonline.hu

Területi Vezető - gyógyszeripar (RX / OTC)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1144712

Pozíció leírása / Job description

Világszinten jelentős globális gyógyszeripari partnerünk keres TERÜLETI VEZETŐ munkatársat.

Tapasztalt területi vezető vagy és OTC vagy RX termékekkel foglalkoztál?
Amerikai cégkultúrára vágysz és az angol nyelvtudásodat is szeretnéd használni?
Változatos termékportfólióval dolgoznál, ahol piacvezető termékek is megtalálhatóak?

Ha igen a válaszod, jelentkezz még ma!

Feladatok:
- Országos értékesítési tervek megvalósítása
- Látogatói csapat irányítása, támogatása, motiválása
- Aktív részvétel az éves üzleti tervek elkészítésében, stratégiai tervezés
- Akciók és kereskedelmi aktivitások tervezésében való részvétel
- Országos sales tervek területi leosztása és kivitelezése a sales- és marketing stratégiának megfelelően
- Értékesítési elemzések, heti és havi jelentések készítése

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Minimum 2-3 éves területi vezetői tapasztalat gyógyszeriparban
- OTC vagy RX piaci ismeret
- Minimum Középfokú angol nyelvtudás
- Magasszintű kommunikációs és tárgyalástechnikai tudás
- Stratégiai tervezésben való tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

Ajánlat:
- Növekvő multinacionális cég
- Etikus vállalat
- Modern munkakörnyezet
- Piacvezető termékek
- Versenyképes juttatási csomag (autó, telefon saját használatra is)
- Amerikai cégkultúra

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján