www.cvonline.hu

Területi vezető - Gyártás [ST-TUV02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.05.31.
Hirdetés azonosító: 776964

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb gyártó cége. A folyamatos kutatás-fejlesztésnek köszönhetően egy teljesen új technológia magyarországi bevezetésének támogatására keresünk területi vezető pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- az UV nyomtatási területhez tartozó gépek és berendezések, valamint folyamatok kialakításában való részvétel
- KPI-ok és strandardok kialakítása
- az UV nyomtatási terület vezetése
- a megfelelő mennyiségű humán erőforrás tervezése, vezetése, motiválása
- a területhez tartozó költségvetés kialakítása és kezelése
- TPM/WCM-mel kapcsolatos projektek vezetése

Elvárások

- felsőfokú műszaki végzettség
- 3-4 éves termelői környezetben megszerzett tapasztalat
- legalább 2 éves vezetői tapasztalat
- folyékony angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs és együttműködési készség
- nyitottság és hajlandóság az új ismeretek elsajátítására

Előny

- francia nyelvtudás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió