www.cvonline.hu

Területi vezető- Gazdasági haszonállatok [ST-SSR01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2014.09.04.
Hirdetés azonosító: 756910

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legjelentősebb, gazdasági-haszonállat takarmány gyártója és forgalmazója.

Feladatok

- Új ügyfelek felkutatása
- Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendszeres személyes találkozók szervezése
- Ajánlatok, prezentációk összeállítása, szerződések kidolgozása
- Szoros kapcsolattartás a külföldi technológiai csapattal
- Új piaci lehetőségek felkutatása, az ügyfélkör bővítése
- Az ügyfelek rendszeres tájékoztatása új technológiákról és termékekről
- Tanácsadás és támogatás a partnerek számára
- Az értékesítési stratégia kidolgozása, versenytársak figyelése, benchmarking tevékenység
- Rendszeres riportok, elemzések összeállítása

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Legalább öt éves kereskedelmi tapasztalat a mezőgazdasági szektorban (gazdasági haszonállatok)
- Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Önállóság, proaktivitás, kezdeményezőképesség
- Kiváló kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány

Egyéb

- Megbízónk gyors szakmai és karrierbeli fejlődési útvonalat, valamint vonzó juttatási csomagot kínál.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió