www.cvonline.hu

TERÜLETI VEZETŐ / FMCG iparág

Régió:

Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 778488
lejárt

  Ügyfelünk, az élelmiszeripari kereskedelem meghatározó szereplője, a „Tejből készült finomságok” forgalmazója Magyarországon.
Értékesítési csapatuk további erősítéséhez, kimondottan az értékesítés területén szerzett néhány éves vezetői tapasztalattal ÉS jó német nyelvtudással keresünk most számukra új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A területéhez tartozó munkatársak szakmai irányítása
  • Kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
  • Az üzletek rendszeres, személyes látogatása

Elvárások:

  • Legalább 2 - 3 éves vezetői tapasztalat FMCG területen
  • Nagyon jó NÉMET nyelvtudás szóban és írásban (hiánya kizáró ok)

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye
  • Győr-Moson-Sopron megye
  • Komárom-Esztergom megye
  • Vas megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest és Észak-Dunántúl
  • Jelentkezés módja:
  • Amennyiben kész egy sikeres, nagy múltú vállalatnál dolgozni, kérjük fényképes, NÉMET NYELVŰ önéletrajzával, valamint fizetési igényének megjelölésével, és a kezdés lehetséges időpontjával pályázzon rá.

Nyelvtudás:

  • Német Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Fejér
Vas