www.cvonline.hu

Területi vezető - Északkelet-Magyarország

  • A hirdetés 792 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég kereskedelmi területre az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • A vezetése alá tartozó munkatársak szakmai irányítása és motiválása
  • Promóciók, rendezvények szervezésével kapcsolatos teendők ellátása
  • In-store munkák lebonyolításában való részvétel
  • Új kollégák toborzása, kiválasztása
  • Alapvető munkaügyi feladatok intézése
  • Szoros együttműködés az áruházi és központi kollégákkal
  • Rendszeres jelentések, riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Promóciók szervezésében szerzett gyakorlat
  •  „B” kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Dinamikus, lendületes és kezdeményező attitűd

Előny:

  • Trade marketing ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • Mobilitás, rugalmasság

Helyszín:

  • Északkelet-Magyarország, Miskolc

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Miskolc
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő