www.cvonline.hu

Területi Vezető - Bács-Kiskun, Csongrád és Békés megye

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.04.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk - a világ egyik vezető telekommunikációs cége - részére keresünk új kollégát Területi Vezető (Regional Business Manager) munkakörbe Bács-Kiskun, Csongrád és Békés megye területére.

Feladatok:

Munkakör célja:

Elsődleges feladata a felelősségi körébe tartozó régió stratégiai menedzsmentje. Biztosítja a vállalat lokális megjelenését, felelős a régió esetében megállapított értékesítési- és bevételi célkitűzések eléréséért, az Indirekt partner hálózat működéséért és fejlesztéséért. Célja a régió piaci részesedésének, a bevételi- és ügyfélszámok növelése.

Feladatok:

- A vállalat érdekeinek képviselete a régióban, a SOHO és SME szegmens tekintetében – az elvárások közvetítése és sikeres együttműködés kialakítása belső- és külső partnerekkel
- Részvétel a homogén értékesítési lefedettség – különösen az indirekt partnerhálózat kialakításában a vállalati standardok és a központi célkitűzések közvetítésével, az elvárások teljesítésének kontrollja
- A régióban, a felelősségi körébe tartozó értékesítési csatornák teljesítménymenedzsmentje: részvétel a mindenkori stratégiai értékesítési célkitűzések kialakításában, ezek egyeztetése és betartatása.
- Felelősség a régió esetében megállapított értékesítési- és bevételi célkitűzések eléréséért a SOHO és SME szegmensben
- A havi előrejelzések alapján akcióterv készítése és operatív megvalósítása, az értékesítési hatékonyság növelése érdekében
- Potenciális, helyi partnerek felkutatása, akkreditációja és szerződtetése. Sikeres együttműködések bevezetése a lokális jelenlét erősítése érdekében
- A teljesítmény elemzése és értékelése a felelősségi körébe tartozó értékesítési csatornák esetében

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Hely,- és piacismeret
- Értékesítési vezetői tapasztalat
- Minimum 3 éves értékesítési (indirekt) tapasztalat
- Felhasználó szintű informatikai ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Hosszútávú fejlődési és tanulási lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő