www.cvonline.hu

Területi Vezető – Bolti Értékesítési Fejlesztő

  • A hirdetés 300 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. Kiskereskedelmi Divízió Hipermarket-Kiosk üzletág dinamikus csapatába

munkatársat keres,

aki az ország dunántúli területén található összes kiskereskedelmi üzletet és pavilont szigorú túraterv
alapján az értékesítés növelése céljából látogatja.

Ezen túlmenően:

  • Biztosítja az üzletek/pavilonok megfelelő működését (kooperáció társrészlegekkel)
  • Javaslatot tesz a területén lévő üzletek/pavilonok értékesítés fejlesztésére
  • Gondoskodik arról, hogy az adott üzletben a Lapker által forgalmazott sajtó termékek számára a megfelelő termékbemutatási terület és bemutatási eszköz rendelkezésre álljon,
  • A termékek a Lapker által elvárt polctükör szerinti bemutatásban kerüljenek kihelyezésre,
  • A Lapker által szervezett  promóciók megvalósulását ellenőrzi, illetve közreműködik a
  • megvalósításban
  • Saját hatáskörén belül kezeli az üzletek/pavilonok életében felmerülő problémákat, javaslatokat
  • A Lapker elvárásainak megfelelő napi adatszolgáltatás nyújtása az elvégzett munkáról

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi vagy gazdasági végzettség előny
  • Kiskereskedelmi értékesítési tapasztalat
  • Kereskedelmi alapismeretek
  • Legalább 3 éves jogosítvány  (a feladat havi 2.000 – 3.000 km utazást jelent)
  • Windows Word és Excel felhasználói szintű ismerete

Képességek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Precizitás
  • A vállalat iránti elkötelezettség
  • Jó szervező készség

Személyes jellemzők:

  • Kiváló emberismeret
  • Nyitottság
  • Meggyőző erő
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény megjelölésével 2016. május 30-ig a lenti e-mail címre szíveskedjenek elküldeni.

Helyek Budapest
Baranya
Tolna
Somogy
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
SZERVIZ - ÉS / VAGY KARAMBOLOS MUNKAFELVEVŐ

Schiller Opel Autóház Kft.

Budapest, Pest

Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető