www.cvonline.hu

Területi vagyongazdálkodási szakelőadó II. (Szeged)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Szeged, Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Területi vagyongazdálkodási szakelőadó II.

Helység
Szeged
Terület
Pénzgazdálkodás, kontrolling, számvitel
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • ellátja a Területi vagyongazdálkodási szervezet hatáskörébe utalt, a MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésében, illetve kezelésében lévő ingatlanok /lakások bérbeadása útján történő hasznosításával kapcsolatos szakmai előkészítő feladatokat
  • közreműködik a MÁV Zrt. portfoliójához tartozó társaságok működéséhez és fejlesztéséhez szükséges lakásokkal való gazdálkodásban
  • számvitelileg ellenőrzi a szerződések adatainak rögzítését, a szerződések törzsadat karbantartását
  • a MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésében és bérlőkijelölési jogában lévő lakások tekintetében részt vesz a lakók jogviszony rendezhetőségének vizsgálatában, méltányossági kérelmek szerint, műszaki és jogi szakmai állásfoglalás alapján
  • számlázáshoz kapcsolódóan beérkező panaszokat felülvizsgálja
  • a szükséges dokumentációt precízen vezeti, aktualizálja, adatot szolgáltat a társosztályok és a hatóságok számára

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség – érettségi
  • felsőfokú szakirányú szakképesítés
  • 1-3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás SZÉP kártya vendéglátás alszámlára
  • a bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási kedvezmények

2017.12.17.

Bővebb felvilágosítást ad
Muhari Laura 1/516-2320 / 06/23-20
Rasztik Hajnalka - 01/516-1126 / 06/11-26

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogtanácsos
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű